ثبت نام 9+1 دلیل برای ثبت نام در MeM

مرحله 1 از 11

9+1 دلیل برای اینکه شما در MeM دوره بگذرانید.

1- گارانتی دوره ها

MeM تنها مجموعه آموزشی است که دوره های خود را گارانتی نموده است. این بدین معنی است که اگر شخصی در دوره حاضر شد و مطالب را یاد نگرفت و یا به دلایل موجه در دوره غایب بود، به راحتی می تواند آن بخش را در دوره های بعدی بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای بگذراند. شایان ذکر است این گارانتی تا یک سال پس از گذراندن دوره ها معتبر می باشد.

گارانتی دوره ها

2- نظام آموزش پیشرفته منجر به اشتغال و یا ارتقاء شغلی

MeM از معدود مجموعه های آموزشی بوده که دارای یک نظام آموزشی پیشرفته، با هدف یادگیری بالا و اشتغال می باشد. این نظام که با نام "دوره های تربیت کارشناس" و "آموزش در کلیه عرصه های مهندسی" شناخته می شود بر اساس تحقیقاتی سه ساله (و بر پایه چندین پایان نامه دکتری و کارشناسی ارشد) استخراج گردیده است. 

به همین دلیل است بسیاری از کسانی که دوره های MeM را گذرانده اند توانسته اند وارد بازار کار شده و یا در شغل خود ارتقاء داشته باشند.

3- ارائه پروژه های نمونه، جزوه و ... کاربردی

MeM در حین دوره به فراگیران خود"جزوات آموزشی"، "نمونه مدارک پروژه"،  "کتاب ها و هندبوک ها"، "نرم افزارها" و هر آنچه مورد نیاز آنها در فعالیت شغلی آینده می باشد را در قالب پرینت و یا DVD ارائه می دهد.

به گفته بسیاری از کسانی که در MeM دوره گذرانده اند این مجموعه آموزشی بعد از پایان دوره و در حین کار برای آنها بسیار کاربردی و مثمر ثمر بوده است.


4- هزینه های کمتر، بازدهی بیشتر

به جرات می توان گفت هزینه های آموزش در MeM بین 25الی 50 درصد ارازنتر از همکاران به ازاء هر ساعت آموزش می باشد. شاهد این موضوع مقایسه ای ساده بین MeM و سایر همکاران می باشد. البته در این مقایسه خواهشمند است به تعداد ساعات دوره توجه ویژه شود.

بارها مشاهده شده است که افراد تماس می گیرند و می فرمایند دوره های شما چرا این قدر گران است، ما با چند موسسه دیگر تماس گرفته و متوجه شده ایم به عنوان مثال قیمت یک دوره یک سوم دوره های شما می باشد. در ادامه از شخصی که تماس گرفته است می پرسیم دوره ای که قیمت آن را گرفته اید چند ساعت بوده است، می گویند 30 ساعت، این در حالی است که دوره ای که در MeM برگزار می کنیم  و مورد درخواست شخص بوده است 128 ساعت می باشد. یعنی حدود 4 برابر ساعت برگزاری دوره موسسه دیگر و این یعنی قیمتی حدود 40 درصد ارازانتر.

همچنین ممکن است بعضی فراگیران در ذهن خود بگویند درست است که هزینه دوره به ازاء هر ساعت 25 الی 50 درصد ارازنتر است اما مجموع رقم دوره به خاطر ساعت زیاد دوره گران می باشد. ابتدا بایستی گفت که پولی که شما بعد از گذراندن چنین دوره تخصصی می توانید در بیاورید به مراتب بسیار بیشتر از شهریه دوره می باشد. به عبارتی سرمایه گذاری بسیار پر بازدهی انجام داده اید. همچنین بایستی گفت برای حل مشکل نقدینگی فراگیران؛ MeM امکان پرداخت اقساطی را نیز فراهم آورده است.

5- وارانتی دوره ها

MeM علاوه بر اینکه دوره های خود را گارانتی نموده است، در راستای تعهد به آموزش فراگیران خود به ارائه وارانتی رایگان (خدمات پس از فروش) برای دوره های خود اقدام نموده است. مدت اعتبار رایگان این خدمات، دو سال بعد از پایان دوره ها می باشد.

از این دست خدمات پس از فروش می توان خدماتی مانند راه اندازی انجمن سایت برای پاسخ گویی به نیازهای فنی فراگیران، ارسال هدیه های فنی مختلف به فراگیران مانند ارسال عیدانه شامل جزوات به روز شده MeM و ... اشاره نمود.

MeM معتقد است که آموزش های ارائه شده به فراگیران آغازی بر شروع آشنایی بوده بدین لحاظ خود را متعهد به ارتقاء و حل مشکلات فنی فراگیران با راه حل های متنوع می داند.

6- دوره های رایگان

MeM در راستای نظام آموزشی خود برای ارتقاء فراگیران اقدام به برگزاری دوره های رایگان در مقاطع زمانی ماهانه و فصلی می نماید. این دوره های شامل طیف وسیعی از دوره های تخصصی تا دوره های عمومی تر می باشد.

دوره های رایگانی مانند "دوره آمادگی آزمون نظام مهندسی"، "دوره رزومه نویسی موفق برای کارفرماهای داخلی و خارجی"، "دوره اخلاق مهندسی" و ... از این دست دوره ها می باشند.

 

7- مساعد نمودن شرایط جانبی فراگیران

MeM تلاش خود را معطوف نموده تا شرایط فراگیران حین دوره مساعد باشد و با کمترین دغدغه ای این دوره ها را بگذرانند. از این دست مساعده های می توان به کمک به نصب نرم افزاهای تخصصی روی کامپیوترهای شخصی فراگیران (لپ تاپ) و یا ارئه نرم افزارهای به روز مورد نیاز فراگیران به رایگان... اشاره نمود.

البته MeM فعالیت های خود را در این زمینه بسیار ناکافی دانسته و در تلاش مستمر برای بهبود شرایط جانبی فراگیران می باشد.


8- آشنایی با اساتید و همکاران

یکی از مزایای جذاب دوره های MeM که در نگاه اول چندان مهم به نظر نمی رسد آشنایی با اساتید با سابقه بالا در صنعت و همچنین همکاران خود (دیگر فراگیران) می باشد.

این آشنایی ها دارای مزایای متعددی مانند حل مشکلات فنی که در فعالیت های شغلی خود برخورد می نمایید و به عبارتی همکاری در پروژه ها با استفاده از اساتید می باشد، از دیگر موارد می توان به آشنایی با همکاران و دوستان جدید در رشته های فنی که خود زمینه همکاری های کاری را ایجاد می نماید نام برد.


9- گواهینامه معتبر به دو زبان

 MeM هیچ گاه علاقه مند نبوده و نیست که افراد به خاطر گرفتن گواهینامه در دوره های آن شرکت نمایند. چرا که معتقد است گواهینامه ها هیچ گاه جای یادگیری با کیفیت را نمی گیرند. و آنچه برای MeM مهم است یادگیری با کیفیت بالا به منظور ارتقاء شغلی در کلیه عرصه های مهندسی می باشد.

اما به خاطر احترام به مخاطبین؛ MeM اقدام به صدور دو گواهینامه به زبان فارسی و به زبان انگلیسی می نماید شایان ذکر است این گواهینامه ها دارای جزئیاتی دوره گذرانده شده می باشند.

برخی مخاطبین MeM در مورد اعتبار گواهینامه در خارج از کشور سوال می نمایند. ابتدا بایستی گفت برای کارفرما چه داخلی و چه خارجی، بیش از آن که محل صدور و اعتبار گواهینامه مهم باشد، آشنایی با مطالبی که ادعا می نماید مهم است پس چه تلاش فراگیران و چه تلاش MeM برای بالا بردن سطح یادگیری بایستی باشد.

اما در ادامه بایستی گفت بسیاری از فراگیران MeM گواهینامه ها را به سفارت های کشورهای مختلف ارائه داده که مورد تایید و دارای امتیاز بوده است.

ضمنا به صورت کلی به فراگیران هشدار داده می شود که به تبلیغات واهی در مورد گواهینامه با اعتبار بین المللی دقت مضاعف نمایند چرا که بسیاری از این موسسات که گواهی ها بین المللی ارائه می دهند تا به حال به مجموعه MeM پیشنهاد همکاری داده اند که بعد از بررسی های انجام شده متاسفانه مشاهده شده است این موسسات عملکردی غیر حرفه ای و غیر اخلاقی داشته و با کارهایی مانند ثبت یک شرکت در خارج از کشور اقدام به ارائه گواهینامه های بین المللی می نمایند.


9+1- حرف دل MeM

شاید قانع کننده ترین دلیل مجموعه MeM برای خود تلاش و صداقت تیم برای یک هدف متعالی و آن هم "ارتقاء کلیه عرصه های مهندسی به قصد ارتقاء شغلی و یا پیدا نمودن کار" نام برد.

کلیه افراد و ارکان سازمان MeM از سال 88 تلاش بی شائبه ای را شروع نموده تا بتوانند گام های بزرگی برای ارتقاء سطح دانش مهندسی کشور بردارند و بایستی گفت الحق تا به امروز توانسته اند گام های موثر و بزرگی در این رابطه بردارند.

بیشترین پاداش به مجموعه MeM این است که شخصی پس از چند ماه که از دوره گذشته است با MeM تماس گرفته و می گوید "مدت ها بی کار بوده ام اما بعد از گذراندن دوره توانستم شغل پیدا کنم" یا می گوید "تا قبل از این دوره در محل کار خود دارای شرایط کیفی مورد قبول سازمانم نبودم اما بعد از این دوره سازمانم روی بنده حساب دو چندانی باز کرده است" و یا ....


خوشحال خواهیم شد انتخاب شما MeM باشد.


MeM را دنبال کنید:

facebookgoogleinstagramlinkedinRSStelegram

ویژگی های برجسته

آشنایی با حداقل پانزده الی بیست نفر همکار علاوه بر آشنایی با اساتید به نام در حوزه فعالیت های خود.