سوالات رایج

س: منظور شما از گارانتی دوره ها چیست؟

ج:  در صورتی که دانشپذیر در طول دوره مطلبی را فرا نگرفته و نیاز به مرور مجدد مطالب داشته باشد.و یا غیبت موجهی داشته باشد، می تواند در دوره های بعدی به رایگان در همان بخش کلاس شرکت نماید.(لازم به ذکر است مهلت استفاده از گارانتی دوره ها به مدت یکسال از تاریخ پایان دوره مورد نظر می باشد.)


س: آيا شرکت در دوره هاي شما مخصوص فارغ التحصبلان دانشگاه است؟ يا دانشجويان نيز مي توانند شرکت کنند؟

ج: دوره هاي برگزار شده توسط ما هم براي تمامي  سطوح مي باشد. بدين معني که با توجه به علاقه مندي خود مي توانيد در دوره  هاي برگزاري توسط گروه آموزشي MeM شرکت نماييد.


س: بعد از اتمام آموزش از طرف کدام ارگان گواهينامه صادر مي شود؟
ج: گواهينامه صادره به دو زبان فارسي و انگلیسی از طرف موسسه MeM صادر می شود.


س: با سلام آيا بعدازدورها مدرک اعطا مي شود؟
ج: بله بعد از اتمام دوره گواهينامه اي  با محتواي سرفصل هاي گذرانده شده در طول دوره اعطا مي گردد.


س: باسلام آيا اين مرکز برنامه آموزشي براي قبولي در امتحانات پايه نظام مهندسي در رشته برق دارد؟
ج: سلام  بله، مرکز آموزش MeM دوره ي آمادگي آزمون نظام مهندسي برق، آزمون جامع و  کلاس رفع اشکال قبل از آزمون را در زمينه آزمون نظام مهندسي برگزار مي  نمايد.


س: چگونه مي توان در سايت عضو شد و عضويت در سايت چه مزايايي دارد؟
ج: براي عضويت در سايت کافي است آدرس ايميل خود  را وارد بخش عضويت نماييد سيستم به صورت خودکار براي شما ايميلي ارسال مي  کند، با تاييد آن ايميل عضويت شما فعال مي گردد. هم اکنون عضويت در سايت تنها عضويت در خبرنامه مي باشد و اعضاء به صورت  اتوماتيک از آخرين تغييرات و اطلاعات سايت مطلع مي گردند.


س: آيا مي توان در دوره هاي شما به صورت شرکتي (گروهي) ثبت نام نماييم؟ يا تنها در دوره هاي شما مي توان به صورت فردي ثبت نام نمود؟
ج: شما هم به صورت فردي و هم به صورت شرکتي مي  توانيد در دوره هاي آموزشي MeM شرکت نماييد. جهت شرکت به صورت گروهي کافي  است بخش آموزش شرکت شما با ما مکاتبه کرده و درخواست دوره مورد نظر خود را  بدهد. ضمنا امکان برگزاري دوره هاي شرکت در محل شرکت شما نيز فراهم است.


س: چگونه مي‌توانيم از زمانبندي دوره‌ها مطلع شويم؟
ج: براي اطلاع کامل از زمانبندي دوره ها مي توانيد آن را از بخش  تقويم آموزشي هر فصل مطالعه نماييد. همچنين مي توانيد با عضويت در خبرنامه به صورت اتوماتيک از کليه اخبار جديد از جمله تقويم آموزشي مطلع گرديد.


س: چگونه مي توانم به صورت غير حضوري در دوره ها شرکت کنم؟
ج: در حال حاضر زير ساخت هاي اين امکان در حال  ايجاد مي باشد تا ان شاء الله در آينده اي نزديک امکان برگزاري دوره هاي  آموزشي به صورت آنلاين و مکاتبه اي ايجاد گردد.


س: آيا محتواي ارائه شده توسط شما به صورت دقيق ارائه مي شود؟
ج: تمام تلاش گروه آموزشي MeM بر آن است که محتواي ارائه شده در جزئيات دوره هاي خود را به صورت دقيق ارائه دهد. بدين منظور مي باشد که در هر دپارتمان خود فردي متخصص در آن زمينه را به اختيار گرفته است تا پاسخ گو و چک کننده اين موضوع باشند.


س: محل تشکيل کلاس ها، کجا هستند؟
ج: در حال حاضر امکان برگزاري کلاس ها در دفتر مرکزي تهران، جهاد دانشگاهي صنعتي شريف، دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شریف و در شرکت مشتريان در صورت برگزاري کلاس به صورت شرکتي وجود دارد.


س: اگر کسي که در شهرستان زندگي مي کند و فرصت  اين رانداشته باشد که بتواند در کلاس هاي دوره  شرکت بکند آيا امکان ارسال  جزوات و مسايل ارايه وجودارد يا نه؟
ج: اين مجموعه جهت رفاه مهندسين شاغل در شهرستان  ها در حال  تهيه آموزش هاي از راه دور است که به مرور زمان تهيه و  بر روي سايت اطلاع رساني لازم انجام مي گيرد.


س: سلام دوره جديد تاسيسات الکتريکی در این فصل برگزار مي شود؟
ج: با سلام جهت اطلاع از آخرين تقويم دوره ها به بخش تقويم آموزشي مراجعه نماييد.


س: با سلام آيا مدارکي که شما مي دهيد مورد تاييد شرکت هاي بزرگي همچون نفت و مپنا ميباشد؟

ج: سلام نمي توان قاطعانه گفت که مدارک اين مجموعه مورد تاييد شرکت هاي بزرگ است. اما آنچه وجود دارد اين است که اين مجموعه خود برگزار کننده دوره براي اين شرکت ها مي باشد. ليست تعدادي از اين شرکت ها را در بخش مشتريان مي توانيد ببينيد.


س: هزينه دوره چقدر است؟
ج: هزینه تقریبی دوره ها در سال 94بین 12 الی 15 هزار تومان به ازای هر ساعت آموزش می باشد، جهت اطلاع دقیق از هزينه دوره ها با موسسه تماس بگيريد.  66014921  66038908


س: شرایط و هزینه خوابگاه چگونه است؟
ج:  خوابگاهی که هم اکنون در اختیار دانشپذیران قرار می گیرد، دو خوابگاه ( آقایان و خانم ها ) دانشجویی خودگردان بوده، که در مدت دوره می توانند از آن استفاده نمایند که لازمه استفاده از آن نامه ای از طرف این مرکز برای  خوابگاه با قید مدت دوره می باشد همچنین هزینه این خوابگاه ها در سال 94حدودا به ازاء هر شب 20-30 هزار تومان می باشد. شایان ذکر است قوانین خوابگاه های دانشجویی برای این خوابگاه ها برقرار می باشد.


س: آیا دوره های شما در شهر های دیگری غیر از تهران برگزار می گردد، شهرهایی مانند مشهد مقدس، اصفهان، اهواز و ...؟
ج:  با عرض معذرت هم اکنون این دوره ها تنها در تهران برگزار می گردد، در تلاش هستیم تا نمایندگی هایی در شهرهای دیگر نیز داشته باشیم که در صورت انجام حتما از طریق خبرنامه به اطلاع خواهد رسید.


س: آیا با داشتن مدرک غیر مرتبط مثلا شیمی محض می توان در دوره های نفت، گاز و پتروشیمی شرکت نمود؟
ج:  مرکز منعی برای شرکت شما در این دوره ها ندارد، اما پیشنهاد می کند در صورت شرکت در دوره های آموزشی یا تحصیلات مرتبط یا سابقه کار مرتبط داشته باشید.


س: اعتبار مدارک موسسه چگونه است؟ آیا قابلیت ترجمه دارد؟
ج:  به شرکت کنندگان در انتهای دوره مدرک رسمی با قابلیت ترجمه و تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، اعطاء می نمایند. می توان این مدرک را یکی از معتبرترین مدارک کشور در حوزه خود دانست و با اطمینان از آن برای ارتقای شغل، استخدام و با مهاجرت استفاده نمود.


نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:

به: مدیر آموزش
موضوع سوال:
متن سوال:
ارسال رونوشتی از پیام به ایمیل من